کلید هوشمند ®Busch-priOn

کد مطلب : 64

®Busch-priOn به شما اجازه می دهد تا کلیه اتاق ها را کنترل و نظارت کنید. صحنه های نور، کنترل تایمر، پرده و گرمایش - تمام عملکردها به طور مستقیم از طریق یک عنصر کنترل دوار انجام می شوند. صفحه نمایش 8.89 سانتی متر TFT تمام اطلاعات را به شیوه ای آسان برای خواندن نشان می دهد. ®Busch-priOn یک ساختار مدولار می باشد. از طریق سوئیچ های روتاری، می توان عملکردهای قابل برنامه ریزی نظیر صحنه های نور، عملکرد پرده یا چراغ های خاص را فراخوانی کرد. ®Busch-priOn در رنگ هایی با کیفیت بالا دارای سفید شیشه ای، شیشه ای سیاه، پلاستیک سفید براق و فولاد ضد زنگ  مقاوم در برابر اثر انگشت.
لامپ های جداگانه می توانند به طور مستقیم از طریق کنترل منو فعال شوند. همچنین با توجه به زمان بندی و یا دستورات فردی، پرده ها تحت کنترل می باشند و همچنین محیط مناسب برای احساس خوب با کنترل دمای اتاق فردی ایجاد می شود. و با عادت های شخصی سازگار است و یک فضای مطلوب را برای شما ایجاد می کند . 
سیستم مدولار
®Busch-priOn دارای سیستم مدولارمی باشد. برای مثال، کسانی که نیاز به یک یا چند عملکرد دارند می توانند عنصر کنترل دو پل یا 6 پل را انتخاب کنند. یا برای گزینه های چندگانه، صفحه نمایش رنگی با وضوح ساختار یافته و آسان برای استفاده با عنصر کنترل دوار را انتخاب کنند. نوار های انتهایی شامل یک سنسور دما برای کنترل درجه حرارت اتاق، یک رابط مادون قرمز برای کنترل از راه دور و یک سنسور برای فعال کردن صفحه نمایش یا LED عناصر کنترل زمانی که کسی در حال نزدیک شدن است.
®Busch-priOn: اولین دکمه چرخشی knx
با تکنولوژی LED . عنصر کنترل دوار در رنگ های متفاوت روشن می شود و بنابراین بازخورد در عملکرد انتخاب شده را فراهم می کند. زرد برای روشنایی، آبی برای پرده پنجره، قرمز برای سناریوهای نور و نارنجی برای کنترل حرارت استفاده می شود. این رنگ ها در سوئیچ های شیبدار عناصر کنترل سطح تکرار می شوند. ®Busch-priOn یک مفهوم کنترل و رنگ یکنواخت است.
از دیگر اجزای آن 
همچنین یک صفحه نمایش تک خط برای کنترل دمای اتاق و یا نمایش پیام ها در دسترس است. این تجهیز همچنین دارای مادون قرمز در مجاورت هر عملکرد . با این حال، فقط در شیشه ای سیاه و سفید در دسترس است.