مرکز آموزش آترینا

کد مطلب : 79

معرفی مرکز آموزش آترینا

مرکز آموزش های تخصصی آترینا با سابقه برگزاری دوره های تخصصی حوزه اتوماسیون و تاسیسات ساختمان با اتکا به توانمندی ها و قابلیت های بالای مدیران با سابقه و همکاری کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ایرانی در حوزه کنترل و اتوماسیون  تاسیسات ساختمان و همچنین ارتباط نزدیک با مراجع علمی خارج از کشور ، سعی در بالا بردن دانش فنی و ارتقاء سطح کارشناسان این حوزه نموده و با طراحی و برگزاری بیش از 30 دوره تخصصی و جامع و تولید انواع پنل ها و کیس های آموزشی گامی ارزشمند در این راستا برداشته است. 
تولیدات آموزشی این شرکت در حال حاضر در مرکز آموزش های تخصصی آترینا، مرکز آموزشی و پژوهشی تربیت مربی کرج و سایر مراکز آموزشی در سراسر ایران جهت تربیت نیروی متخصص و مورد نیاز کشور استفاده میگردد بر اساس آخرین دستاورد های این حوزه بوده و مطابق بالاترین استاندارد ها و کیفیت طراحی و تولید می شود.
استند های آموزشی شرکت با بهره گیری از استاندارد های صنایع آموزشی، برق و مهندسی ساخته شده و هم اکنون در مرکز آترینا با بکارگیری بیش از 10 برند متفاوت بر پایه پروتکل KNX گامی اساسی در حوزه ارائه راه حل های و آموزش های فنی و مهندسی فارغ از برندینگ برداشته است.
دوره های آموزشی شامل سیستم مدیریت ساختمان، هوشمند سازی ساختمان (KNX)، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان ، انرژی و سایر دوره های مرتبط با حوزه ساختمان میباشد که هر مبحث خود شامل دوره ها با سرفصل ها و مباحث متنوع بوده و با توجه به اینکه هر یک از این سیستم ها شامل مباحث وابسته مهمی هستند؛ لذا در تدوین سرفصلهای هر دوره مروری بر کلیه مطالب وابسته نیز انجام شده است.
طول دوره ها بر اساس سرفصل آنها 8 الی 32 بوده و بر اساس مراجعی چون هندبوک مهندسی کنترل اتوماتیک تاسیسات ساختمان (هانیول)، کتب KNX و ... میباشد.
همچنین این مرکز با اخذ مجوز های لازم از سازمان استاندارد KNX و دارا بودن 3 مدرس بین المللی و تایید شده از سوی سازمان، بعنوان بزرگترين برگزار كننده دوره آموزش مقدماتي و پیشرفته KNX در ايران با ارائه مدرك بين المللي دوره های KNX را بصورت رسمی و مطابق با استاندارد جهانی برگزار می نماید.
با افتخار اعلام میدارد این مرکز با توجه به دارا بودن پتانسیل ها و قابلیت های علمی خود، پشتیبان فنی و حامی مسابقات ملی و جهانی مهارت در حوزه تاسیسات الکتریکی ساختمان بر پایه پروتکل KNX بوده و آموزش مربیان کشوری و رقابت کنندگان را نیز بر عهده دارد.
لیست کلیه دوره های آموزشی این مرکز شامل تمامی مباحث و سرفصل های یاد شده در ادامه آورده شده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره ها، ثبت نام فردی یا گروهی، تولیدات آموزشی و سایر میتوانید با اطلاعات تماس که در ذیل برگه آورده شده است تماس حاصل فرمایید.