free statistics مفهوم پایداری شرکت ا

http://atrinaco.com/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

مفهوم پایداری شرکت

پایداری

 

با توجه به گسترش شهر نشینی و تحت تاثیر قرارگرفتن روش های زیستی و تغییر سبک زندگی و اقتصادی  و به طبع آن تغییرات اکو سیستمی بوجود آمده و بالا رفتن میزان مصرف انرژی و آلودگی محیط زیست، این مهندسین مشاور را بر آن داشت تا  با استفاده از فرصت های جدید بوجود آمده  و خلق ارزش های نو در  جامعه در این راستا با شرکت های بزرگ  در جهت حفظ منابع طبیعی و محیط زیستی همسو گردند.

مهندسین مشاور در همسو با این تغییرات، در سه حوزه متمرکز شده است :

 

 • پایداری در حوزه توسعه کسب و کار ( اقتصادی)
 • پایداری در حوزه اجتماعی (درون سازمانی و بیرون سازمانی)
 • پایداری در محیط زیست

 

 

فعالیت های پایداری ATRINA


 

 

با توجه به سه اصل قرار گرفته در پایداری  :

 1. پایداری اقتصادی
 2. پایداری محیط زیستی
 3. پایداری اجتماعی

 

این شرکت تمامی فعالیت های  خود را در راستای معرفی و اجرای استراتژی های مستحکم برای رسیدن به این اهداف در دراز مدت پایه گذاری نموده است .

این فعالیتها با تمرکز بر روی چهار بخش، بهره وری و استفاده بهینه از فرصت های نوین در بازار، خلق ارزش برای مشتری  و مصرف کننده نهایی و توسعه  این استراتژی های پایدار در سطح جامعه  برنامه ریزی می شوند.

 

بهره وری و استفاده از فرصت های نوین 

با توجه به تجزیه و تحلیل فرصت های موجود در حوزه کسب کار و برنامه ریزی و تعیین استراتژی پایدار و خط مشی فکری مناسب در درون سازمان و بخش های مرتبط.:

 

خلق ارزش برای مشتری و مصرف کننده نهایی


 

با توجه به شناسایی نیاز های فعلی و استخراج نیاز های آتی  مشتریان و مصرف کنندگان نهایی در حوزه محصول ، راه حل های کنترلی ارائه شده و ارائه خدمات با در نظر گرفتن اصل بهینگی و کاهش مصرف انرژی و در نهایت کاهش هزینه های مصرفی شده است.

 

توسعه استراتژیهای پایدار


 

شناسایی کسب و کار جدید و ایجاد و خلق ارزش برای مصرف کننده و مشتری نهایی  و تعیین استراتژی های مناسب و منطبق بر اصول پایداری  و قوانین شرکتی و منطقه ای

از دیگر وظایف این کمیته، نشست با مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و برگزاری  جلسات متعدد با همکاران در مناطق مختلف و همچنین بررسی شرکت های رقیب  و بازار های منطقه ای جهت تجزیه و تحلیل و آنالیز نیازهای مشتریان و متناسب آن، ارائه محصولات و راه حل های کنترلی جدید جهت بوجود آوردن  بهترین خدمات و بالا بردن سطح رقابتی و ارائه گزارشات تکمیلی به مدیران هر بخش  می باشد .

 

تامین کنندگان


 

 شرکت ATRINA به عنوان پیشرو در صنعت هوشمند سازی ساختمان کشور، همگام با شرکت های بزرگ و مطرح در راستای پایداری فعالیت می نماید.

در این راستا می توان از همکاری با  شرکت های مطرح در این زمینه مانند ABB ,JUNG , BERKER  نام برد که هرکدام از این شرکت ها به عنوان پیشرو در زمینه  توسعه  پایدار در کل دنیا در اعم از محیط زیست، فعالیت های اجتماعی و . . . . مطرح می باشند.

 

همکاران


 

شرکت ATRINA خود را در مقابل سهامداران مسئول و متعهد میداند. رشد و توسعه پایدار شرکت، منوط به توجه کافی به سهامداران به عنوان پیشرو این امر می باشد. اقدام به تبیین قوانین تجارتی شرکت  و میزان سود همکاران نموده است.

 

کارمنـــدان


 

از نگاه ATRINA کارمندان به عنوان سرمایه های شرکت محسوب می گردند. از این رو با تبیین اصول و قوائد مبتنی بر منابع انسانی و حوزه رفتار نسبت به هماهنگی بین کارمندان اقدام نموده است .

ایجاد انگیزه پیشرفت در کارکنان بر اساس شایسته سالاری.

دانش محور بودن شرکت و امکان آموزش به تمامی کارکنان در زمینه ها ی کاری (فروش ، فنی و. . . .) و

ایجاد فرهنگ توانمندسازی در شرکت، جهت ظهور و بروز استعداد کارکنان.

افزایش نفوذ کارمندان متمایز و خلاق در تمامی بخش های شرکت .

مشخص نمودن انتظارات از هر شخص بصورت واضح و روشن.

در نهایت شرکت براین باور است که تنها کارکنان با انگیزه بالا می‌توانند شرکت را قادر سازند تا  پاسخگوی نیازهای مشتریان و همکاران باشند.

 

فعالیت های زیست محیطی 


 

 

فعالیت های این شرکت در این حوزه :

هدایت عملکردهای سازمانی به سمت کاهش و صرفه جویی مصرف کاغذ مانند ارائه کاتالوگ ها و دستورالعمل های محصولات به صورت دیجیتال و استفاده از اتوماسیون برای انجام امور اداری از قبیل نامه ها و. . . . ، تولید نقشه های الکترونیکی برای مشتریان.

 • ارایه راه حل های کنترلی جهت مصرف صحیح آب
 • ارائه راه حل کنترلی مبنی بر بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی

   

 

فعالیت های اجتماعی 


 

برنامه های در دست اجرای این شرکت در حوزه ی اجتماعی به قرار زیر می باشد

 •  فعالیت در شبکه های اجتماعی
 •  آموزش
 •  افزایش سطح رفاه جامعه

 

 

   فعالیت در شبکه های اجتماعی 


 

عضویت در شبکه های اجتماعی جهت معرفی محصولات جدید، ارائه مقالات در زمینه کنترل هوشمند و آموزش نحوه استفاده ازکلید های هوشمند، معرفی راه حل کنترلی مناسب جهت بهینه نمودن مصرف انرژی و همچنین پاسخگویی به سوالات مشتریان و . . و همچنین عضویت در انجمن های حفاظت محیط زیست

 

 

    آموزش


 

با توجه به روند رو به رشد استفاده از تجهیزات کنترل هوشمند ساختمان در ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری  این مهندسین مشاور را بر آن داشت تا در راستای افزایش سطح دانش جامعه و آشنایی با استاندارد های روز  هوشمند سازی     (KNX,Bacnet , …) نسبت به برگزاری دوره های آموزشی اقدام نماید .

این دوره ها بطور متوسط در هر فصل برگزار می گردد و نحوه اطلاع رسانی آن از طریق سایت  و شبکه های اجتماعی می باشد .

 

 

افزایش سطح رفاه جامعه


 

در این راستا با حمایت از مراکز خیریه و مشارکت و برنامه ریزی برنامه های تفریحی و برگزاری  دوره های کارگاهی  فعالیت

می نماید.

شبکه های اجتماعی