free statistics اتوماسیون خانگی ا

http://atrinaco.com/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

اتوماسیون خانگی

Children categories

ABB

ABB

گروه صنعتی ABB با 134 سال سابقه فعالیت، از قدیمیترین تولیدکنندگان تجهیزات صنعت برق و از پیشگامان تکنولوژی هوشمندسازی ساختمان تحت پروتکل KNX به شمار می رود. این گروه صنعتی با در اختیار گرفتن شرکتهای معظمی همچون STOTZ  و Busch-Jaeger  در حال حاضر بزرگ‌ترین و ‌کامل‌ترین خط تولید محصولات KNX را در آلمان و جهان در اختیار دارد.

View items...
JUNG

JUNG

شرکت jungدر سال 1912 در Schalksmuhleبا هدف نوآوری و ابتکار تاسیس شد.شرکت یونگ بدنبال گزینه های غیر معمول جدید و اثرات آنهاست . شرکت یونگ اولین تولید کننده ایست که کلیدهای ساخته شده از آلومینیوم اصل را وارد بازار نموده است . طراحی کلیدهای مسطح و حتی در نظر گرفتن لامپ های LEDبه عنوان کلید راهنمای کلیدها نیز نشانگر بینش خلاق و بالقوه طراحان یونگ است.

View items...
Schneider

Schneider

از سال 1836 تا به امروز Schneider Electric توانسته خود را به عنوان یکی از متخصصین جهانی در زمینه‌ی مدیریت انرژی مطرح کند. Schneider Electric فعالیت خود را در زمینه‌ی صنعت فولاد، ماشین‌آلات سنگین و ساخت کشتی آغاز نمود و آن را به سمت اتوماسیون ساختمان پیش برد. بعد از پیشنه‌ای بالغ بر 170 سال Schneider Electric امروزه به عنوان ارائه دهنده‌ی راهکار، کمک می‌کند تا حدالکثر بهره‌برداری از انرژی مصرفی صورت گیرد.

View items...
Berker

Berker

شرکت BERKER از سال 1919 مشغول به فعالیت بوده و کلیدها و طراحی های این شرکت به دلیل کیفیت بالا و زیبایی در طراحی موفقیت بسیاری را در بازارهای جهانی کسب نموده اند که جوایز بسیاری که این محصولات کسب نموده اند نشان از این کیفیت و زیبایی در طراحی دارند. محصولات  این شرکت در دو دسته تابلویی و دیواری به بازار ارائه می شوند .

View items...

شبکه های اجتماعی