free statistics iphone ا

http://atrinaco.com/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

ABB                              

پنل داخلی و ایستگاه بیرونی درب بازکن سری ABB-Welcome

 

 


صفحه لمسی
ABB-Welcome

با صفحه نمایش لمسی ABB-Welcome شما می‌توانید هر آنچه را که پشت در اتفاق می‌افتد ببینید. بعد از به صدا درآمدن زنگ تصویر به صورت خودکار نمایش داده می‌شود

و یک صفحه نمایش لمسی XXL با وضوح تصویر بالا وصفحه 7 اینچی تمام جزییات را نشان می‌دهد. این امکان وجود دارد که در حین مکالمه عکس گرفت و در مد غیبت

(وقتی شما منزل نیستید) 3 عکس به صورت خودکار در فواصل 5،3 و 7 ثانیه‌ای گرفته می‌شود و به دلایل امنیتی هر بار زنگ به صدا درمی‌آید.

 

 

ABB

عملکردهای اصلی توسط 6 دکمه به آسانی قابل اجرا هستند بنابراین درب‌بازکن، عملکرد بی‌صدا (Mute) و روشنایی ورودی به طور مستقیم قابل کنترل هستند.

ABB-Welcome برای استفاده در ساختمان‌های نوساز و هم ساختمان‌ای بازسازی شده ایده‌‌‌‌‌‌آل است که این به دلیل تکنولوژی سیم‌کشی دوسیمه است.

عملکردهای اصلی توسط 6 دکمه به آسانی قابل اجرا هستند بنابراین درب‌بازکن، عملکرد بی‌صدا (Mute) و روشنایی ورودی به طور مستقیم قابل کنترل هستند.

ABB-Welcome برای استفاده در ساختمان‌های نوساز و هم ساختمان‌ای بازسازی شده ایده‌‌‌‌‌‌آل است که این به دلیل تکنولوژی سیم‌کشی دوسیمه است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رنگبندی

برای هر دو حالت ترکیب رنگی ملایم یا با کنتراست بالا ABB-Welcome در سه رنگ سفید، نقره‌ای (آلومینیوم) و سفید آنتراسیت موجود است.

این سه رنگ به راحتی با بسیاری از کلیدهای Busch-Jaeger همخوانی دارند که بدین ترتیب به راحتی می‌توان هارمونی مناسب را در فضا ایجاد نمود.

 

ABB

 

نمایش باشکوه

صفحه نمایش لمسی XXL با قطر 7 اینچ تمام جزییات پشت درب ورودی که تاکنون مخفی بوده‌اند را نمایش می‌دهد.

 

 

کنترل از طریق اپلیکیشن

همه چیز وقتی شما روی کاناپه هستید قابل کنترل است چرا که اپلیکیشن ABB-Welcome درب‌بازکن را روی موبایل یا تبلت شما می‌آورد. مهم نیست که شما کجایید، در یک نگاه می‌توانید کسی که پشت درب است را تشخیص داده و از او استقبال می‌کنید.

ABB

 

 

 

ذخیره تصاویر

اگر لازم باشد به منظور مانیتورنگ مداوم خانه می‌توان کلیه‌ی تصاویر را در صفحه نمایش ABB-Welcome ذخیره نمود.

  ABB

عملکرد آسان

همه چیز واضح است. به راحتی و سرعت می‌توان با صفحه نمایش لمسی ABB-Welcome کار کرد این امر به دلیل صفحه نمایش با وضوح بالا و دکمه زیر آن است. این دکمه‌ها به منظور کنترل آسان و امن عملکردهایی مانند درب‌بازکن، بی‌صدا (Mute) و روشنایی ورودی طراحی شده‌اند.

   ABB

قاب عکس دیجیتال

در زمانی که صفحه نمایش ABB-Welcome به عنوان درب‌بازکن کار نمی‌کند می‌توان از آن به عنوان قاب عکس دیجیتال استفاده کرد بدین ترتیب که با حافظه‌ی SD امکان انتقال تصاویر و فایل‌ها با کیفیت بالا از دوربین یا کامپیوتر به آن و جود خواهد داشت.

  ABB 

تنظیمات ABB-Welcome

درب‌بازکن مدرن- برنامه‌ریزی مدرن. ابزارهای آن‌لاین  امکان تنظیم سریع، دیاگرام سیم‌کشی، نقشه اتصالات کلی و نمایش قطعات را فراهم می‌آورند.

  ABB  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABB-Welcome پنل ویدویی بیرونی

 

 خوش‌آمدگویی با ایمنی

با حذف نویز این پنل‌های درب‌بازکن در هر دو طرف صدایی واضح را به ارمغان می‌آورند. ایستگاه‌های بیرونی ABB-Welcome هم برای نصب روی سطح و هم روی دیوار موجود می‌باشند.

به دلیل استفاده از سیستم 2 سیمه می‌توان بدون هیچ مشکلی آن را روی سیستم موجود نصب نمود. پنل ویدویی بیرونی ABB-Welcome درای یک سنسور نور هوشمند است.

در هنگام تاریکی وقتی زنگ به صدا در‌می‌آید ، 6 عدد LED مادون‌قرمز روشن می‌شود و دوربین در شرایط سیاه و سفید شروع به کار می‌کند و بدین ترتیب می‌توان اطمینان حاصل کرد که ویژگی‌های

چهره به وضوح دیده می‌شوند. مواد اولیه با کیفیت بالا که در طراحی پنل بیرونی ABB از آنها استفاده شده است عبارتند از استیل ضد زنگ یا فولاد پوشیده شده با پودر سفید رنگ.

 

بهترین روشنایی در شب

سنسور هوشمند 6 عدد LED مادون‌قرمز را براساس میزان نور محیط روشن و خاموش می‌کند و علاوه بر آن دوربین را به مود سیاه و سفید می‌برد. بدین ترتیب می‌توان اطمینان حاصل کرد که ویژگی‌های چهره فرد به خوبی رویت می‌شوند و حتی در تاریکی مطلق دید واضحی وجود خواهد داشت.

  ABB

رنگبندی:

پنل ویدویی بیرونی ABB-Welcome که نسبت به تاثیرات محیطی مقاوم است در دو طرح استیل ضد زنگ و سفید موجود است.

   ABB

دوربین پنل ویدویی بیرونی ABB-Welcome

دوربین رنگی با کیفیت بالا یک ماژول ضد خش و مقاول در برابر آتش‌سوزی است و می‌توان آن را برای زاویه‌ی دید محیط اطراف خانه تنظیم نمود.

   ABB

رسانایی صدای فوق‌العاده

قابلیت حذف نویزهای اطراف، صدایی با کیفیت عالی و وضوح کانل برای هر دو طرف ایجاد نموده است.

   ABB

تجمیع عالی

سیستم سیم‌کشی 2 سیمه، تجمیع در‌ب‌بازکن ABB-Welcome را با صندوق نامه، پنل زنگ بسیار آسان نموده است. یک ماژول پایه‌‌ی صوتی شامل یک میکروفون و اسپیکر به راحتی قابلیت ترکیب شدن با یک دوربین و دکمه‌های زنگ تا 99 عدد را دارا می‌باشد.

  ABB 

رنج تشخیص

رنج تشخیص پنل ویدویی بیرونی ABB-Welcome محدوده‌ای به وسعت 104o (قطری) را پوشش می‌دهد و به صورت مکانیکی 15 درجه (عمدی و افقی) نسبت به محیط تنظیم می‌شود. این موضوع کاربر را قادر می‌سازد تا با قابلیت اطمینان بالا محیط اطراف را مشاهده نماید. حتی زمانی که محیط تاریک است به دلیل وجود LED های مادون‌قرمز تشخیص چهره به آسانی صورت می‌گیرد.

  ABB 

انتخاب‌های متعدد زنگ‌ها

 زنگ‌ها برای 3 واحد وجود دارد و برای افزودن بر تعداد واحدها می‌توان از ماژول‌های افزایشی استفاده کرد.

  ABB 

تنظیمات ABB-Welcome

درب‌بازکن مدرن- برنامه‌ریزی مدرن. ابزارهای آن‌لاین  امکان تنظیم سریع، دیاگرام سیم‌کشی، نقشه اتصالات کلی و نمایش قطعات را فراهم می‌آورند.

  ABB 

ارتباط با موبایل- اپلیکیشن ABB-Welcome

اپلیکیشن درب‌بازکن ABB-Welcome را روی دستگاه iOS یا اندروید خود نصب کنید و دیگر هیچ تماسی را در درب وردی خانه از دست ندهید. با اپلیکیشن ABB-Welcome تمام تماس‌های درب ورودی خانه مستقیم به تلفن هوشمند یا تبلت شما فرستاده خواهد شد.

  ABB 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعریف جدیدی از قفل درب

ماژول کنترل تردد ABB-Welcome متدی آسان و ایمن را جهت کنترل تردد ارائه نموده است. با سه روش کیپد، اثر انگشت و ترانسپوندر، Busch-Jaeger راهکار جالبی را برای

ساختمان‌های مسکونی و اداری معرفی نموده است. تنظیماتی از قبیل حق دسترسی مستقیم از روی ماژول قابل تعریف است.

 

 

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی