هوشمند سازی اداری

مدیریت هوشمند روشنایی های کلیه اماکن مشاع مجتمع تجاری و مراکز اداری (کلید لمسی هوشمند و پریز هوشمند) | کنترل هوشمند نورپردازی نماهای داخلی و خارجی مجتمع های اداری تجاری | کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش موتورخانه ها | کنترل هوشمند لوازم برقی و الکتریکی | کنترل هوشمند پارکینگ ها و ورود و خروج خودروها بر اساس مدیریت یکپارچه و تخصیص هوشمند پارکینگ برای مراجعین | کنترل هوشمند سیستم امنیتی | کنترل هوشمند تلویزیون های بزرگ و سیستمهای تصویری | کنترل هوشمند سیستم اعلام و اطفاء حریق
امروزه سیستم مدیریت هوشمند ساختمان به ویژه هوشمند کردن ساختمان های اداری نقش بسیار مهمی را در کنترل مدیریتی ، فنی وهزینه های تاسیسات ساختمان به عهده دارد. ا در هوشمند سازی ساختمان های اداری با توجه به خواست و نیاز شما، میتوان از تجهیزات و سیستمهای مختلف الکتریکی ومکانیکی بهره گیری کرد که این امر باعث تسریع در انجام کارها و ذخیره زمان و کنترل مصرف بی رویه انرژی وارائه خدمات بهتر به مخاطبان خواهد شد. به طور کلی یک ساختمان هوشمند به ساختمانی اطلاق میشود که مجهز به یک سیستم زیرساخت یکپارچه است که با توجه به وضعیت های مختلف ساختمان عکس العمل نشان میدهد و به ساکنان این امکان را میدهد تا از تجهیزات و امکانات موجود به طور موثر تر و کاربردی تر استفاده کنند و امنیت و آرامش محیط و ساکنین را به سطح بالایی افزایش می دهد. با توجه به کمبود منابع انرژی در سطح جهان، مصرفه بهینه انرژی و سوخت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.سیستم مدیریت هوشمند ساختمان وظیفه مدیریت و کنترل وضعیت ساختمان را از لحاظ سیستم های ایمنی و امنیت ، سرمایش و گرمایش، روشنایی، کنترل تردد، سیستم اعلام حریق و آلارم های مختلف هشدار دهنده آلاینده ها ،تهویه مطبوع محیط و کنترل دما به عهده دارد.

منظور از هوشمند سازی ادارات

زمانی که فضای یک اداره یا سازمان مجهز به وسایل هوشمند و البته متصل به اینترنت باشد، می توان آنجا را یک فضای هوشمند تلقی کرد. در یک اداره ی هوشمند، وسایل هوشمند متصل به اینترنت یک اکوسیستم هوشمند را ایجاد می کنند و به وسیله ی آنها می توان شرایط کاری و همه ی کارها را کنترل، مدیریت و نظارت کرد.

ارتباط و همکاری بیشتر

با هوشمند سازی اتاق های کنفرانس، مدیریت کردن فضا بسیار راحت تر می شود. سیستم برنامه ریزی هوشمند برای اتاق جلسات باعث می شود تا برنامه ی جلسات در میان مشغله ها برهم نریزد و فراموش نشود.تجهیزات این اتاق ها، مثل پروژکتور و بورد را نیز می توان هوشمند کرد تا همه چیز در جلسات و سخنرانی ها به بهترین شکل پیش برود و هیچ چیز مانع موفقیت شما نشود.

افزایش ایمنی برای کارکنان

دوربین های مدار بسته، قفل های هوشمند و سنسورهای درب و پنجره از محبوب ترین ابزارها برای افزایش امنیت در محل کار هستند. علاوه بر این، شما می توانید یک سیستم دیجیتال را جایگزین سیستم چک کردن عبور و مرور قدیمی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک برنامه ی نصب شده در گوشی هوشمندتان است تا درب ها را از داخل یا از بیرون قفل کنید.
به بالای صفحه بردن