10 ابزار برتر اتوماسیون هوشمند برای سال 2022

10 ابزار برتر اتوماسیون هوشمند برای سال 2022

بیمارستان هوشمند

10 ابزار برتر اتوماسیون هوشمند برای سال 2022 اتوماسیون در تمام اشکال آن به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از با ارزش ترین ابزار برای مشاغل در هر اندازه است. ا

توماسیون که یکی از مخرب ترین و قدرتمندترین فناوری ها برای کسب و کار مدرن محسوب می شود، می تواند به ساده سازی وظایف و افزایش کارایی در هر محیط کاری کمک کند.

اتوماسیون هوشمند پتانسیل سیستم های خودکار را به سطح بعدی می برد.

سیستم‌های اتوماسیون هوشمند به‌جای پیروی از یک انتخاب از پیش تعیین‌شده از دستورالعمل‌های می‌توانند،

به طور فعال یک موقعیت را ارزیابی کنند و با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، گام‌های بعدی هوشمند را انتخاب کنند.

امروز، ما قصد داریم به بررسی 10 ابزار برتر اتوماسیون هوشمند برای سال 2022 بپردازیم، و چه چیزی آنها را بسیار جذاب می کند.

مقیاس شناختی

بیمارستان هوشمند

یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی و اتوماسیون در سطح جهان، مقیاس شناختی به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا هوش تصمیم‌گیری عملی را در فرآیندها و برنامه‌های روزانه خود به‌طور خودکار و تسریع کنند.

با استفاده از این اکوسیستم آسان، شرکت‌ها می‌توانند به سرعت سیستم‌های هوش مصنوعی را در هر محیط ابری با یک میز کار بصری کم‌کد بسازند و هماهنگ کنند و به توسعه‌دهندگان شهروند قدرت دهند.

اکوسیستم اتوماسیون هوشمند به راحتی می تواند با طیف وسیعی از ابزارها و برنامه های موجود ادغام شود. به علاوه، همه چیز برای اطمینان از انطباق مطلق،

با اعتماد و توضیح پذیری که از ابتدا در مدل های هوش مصنوعی شما تعبیه شده است، ساخته شده است.

ابرعلم

بیمارستان هوشمند

Hyperscience یک پلت فرم پیشرو در اتوماسیون داده های سازمانی با پردازش هوشمند اسناد، الگوریتم های یادگیری ماشین و فرصت های بی پایان برای تغییر فرآیندهای حیاتی است.

Hyperscience با جدا کردن خود از سایر راه حل های اتوماسیون هوشمند در چشم انداز مدرن، رویکردی انسان محور به اتوماسیون را نوید می دهد.

با استفاده از Hyperscience، شرکت‌هایی از صنایع مختلف، از جمله آنهایی که در بخش عمومی، مراقبت‌های بهداشتی یا علوم زیستی هستند،

می‌توانند انواع مدیریت داده‌ها و چرخه عمر قرارداد را خودکار کنند. می‌توانید داده‌ها را در اسناد مختلف طبقه‌بندی و استخراج کنید و از ابزارهای یادگیری ماشین اختصاصی استفاده کنید تا سازماندهی داده‌ها را آسان‌تر کنید.

اتوماسیون در هر کجا

بیمارستان هوشمند

Automation Anywhere که توسط Gartner برای اتوماسیون فرآیندهای رباتیک به عنوان رهبر ربع بازار نامگذاری شده است.

به طور گسترده به عنوان انتخاب شماره یک مشتری برای پیاده سازی RPA شناخته می شود،

Automation Anywhere قدرت اتوماسیون را به هر کسب و کاری می آورد. پلتفرم پیشرفته این شرکت به گونه ای طراحی شده است.

برای مشاغل با هر اندازه، در هر صنعتی، از چشم انداز مراقبت های بهداشتی گرفته تا مخابرات و بانکداری مناسب باشد.

Automation Anywhere طیف وسیعی از راه‌ها را به شرکت‌ها ارائه می‌کند تا پروژه تحول دیجیتال خود را شروع کنند،

با ارزیابی RPA شروع می‌شود که کمک می‌کند تا تعیین کنید که در حال حاضر در سفر اتوماسیون هوشمند خود کجا هستید و چه کاری می‌توانید انجام دهید تا بهترین نتایج را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آورید.

Vic.ai

بیمارستان هوشمند

حسابداری و مدیریت مالی می تواند یکی از پیچیده ترین جنبه های اداره یک تجارت باشد. خوشبختانه Vic.ai راه حل را دارد.

با اتوماسیون هوشمند که در راه حلی منحصر به فرد برای حسابداری تعبیه شده است، Vic.ai می تواند به شرکت ها کمک کند.

در نحوه مدیریت جریان نقدی کارآمدتر شوند. می‌توانید از تجزیه و تحلیل آماری و هوش مصنوعی به‌طور خودکار برای جمع‌آوری بینش‌های بی‌درنگ،

معیارهای داده‌ها و یافتن راه‌حل‌هایی برای بهینه‌سازی هزینه استفاده کنید.

Vic.ai همچنین داده ها را به طور خودکار از چندین نقطه در سفر حسابداری جمع آوری می کند تا طیف بهتری از پیش بینی های مالی را به شما ارائه دهد.

اگر می‌خواهید رویکردی ساده‌تر و هوشمندانه‌تر برای حسابداری داشته باشید، Vic.ai شما را پوشش می‌دهد.

Fraud.net

بیمارستان هوشمند

Fraud.net اتوماسیون هوشمند را به دنیای امنیت و انطباق می آورد. مورد اعتماد شرکت‌هایی مانند Gartner و Mastercard است،

یک جعبه ابزار همه‌جانبه و قابل تنظیم ارائه می‌دهد که شرکت‌ها می‌توانند آن را با توجه به کسب‌وکار در حال تغییر خود تطبیق داده و گسترش دهند.

این راه حل به شرکت ها اجازه می دهد تا به طور خودکار انواع برنامه ها را با الگوریتم های هوش مصنوعی احراز هویت کنند یا با نظارت بر معاملات در زمان واقعی از کلاهبرداران جلوتر بمانند.

همچنین طیف وسیعی از اتوماسیون‌های اضافی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای ایمن‌تر کردن شرکت‌ها،

مانند ردیابی هوش مصنوعی ورود به سیستم و پشتیبانی از هوش مصنوعی حساب، ارائه می‌کند. با ابزارهایی برای ردیابی هوشمند تهدیدات احتمالی در کل اکوسیستم کسب و کار،

می توانید استانداردهای حریم خصوصی و رعایت استانداردهای خود را به سطح آترینا بعدی ارتقا دهید.

کوفاکس

بیمارستان هوشمند

یکی از جدیدترین رهبران بازار در فناوری اتوماسیون هوشمند، کوفاکس طیف وسیعی از راه‌های هوشمند را برای تبدیل دیجیتالی رهبران کسب‌وکار ارائه می‌کند.

شاید هیجان انگیزترین پیشنهاد کوفاکس در حال حاضر پلتفرم اتوماسیون هوشمند باشد. به گفته کوفاکس، این پلتفرم تنها راه حل کم کد، یکپارچه و سرتاسری برای اتوماسیون هوشمند است.

پلتفرم کوفاکس همه چیز را از ادغام هوشمند بین سیستم‌های مدرن و قدیمی تا ارکستراسیون پردازش و هوشمندی اسناد ارائه می‌دهد.

حتی می‌توانید مولفه‌های ضبط شناختی و هوش مصنوعی را روی داده‌های بدون ساختار اعمال کنید تا استخراج داده‌ها از طیف وسیعی از محیط‌ها را خودکار کنید.

پارااسکریپت

بیمارستان هوشمند

Parascript که برای کمک به شرکت‌ها برای تبدیل اسناد به داده‌های ساختاریافته ایجاد شده است،

یک پیشنهاد پردازش اسناد هوشمند (IDP) است. راه حل سازمانی انواع اسناد و داده ها را از هر منبعی جمع آوری می کند تا دسترسی به اطلاعات حیاتی را ساده کند.

با اتوماسیون هوشمند پاراسکریپت، می توانید تقریباً بلافاصله دردسرهای وارد کردن دستی داده ها را از بین ببرید.

نرم افزار اثبات شده Parascript در حال حاضر سالانه بیش از 100 میلیارد سند را تجزیه و تحلیل می کند.

مشتریان شامل همه افراد از ارائه دهندگان خدمات گرفته تا سازندگان تجهیزات اصلی و برون سپاری فرآیندهای تجاری در سراسر جهان است.

راه حلی که توسط یادگیری ماشینی ارائه می شود، همچنین می تواند به طور مداوم بهبود یابد و در طول زمان تطبیق یابد.

مایند بریج

بیمارستان هوشمند

یکی از پلتفرم های پیشرو در جهان برای کشف ریسک در دنیای دیجیتال، Mindbridge راه حلی برنده جایزه برای شرکت هایی است که باید رعایت و امنیت را در اولویت قرار دهند.

با استفاده از اکوسیستم هوشمند Mindbridge، شرکت‌ها می‌توانند به جایگزین هوشمندانه‌ای برای تجزیه و تحلیل ریسک قدیمی دسترسی داشته باشند.

Mindbridge اتوماسیون هوشمند را در همه چیزهایی که ارائه می دهد، نه تنها با یک روش یا الگوریتم، بلکه با بسیاری از ابزارهای ترکیبی، ایجاد می کند.

با Mindbridge، شرکت‌ها از بینش‌های الگوریتم‌های هوشمند مختلف استفاده می‌کنند تا ارزیابی ریسک جامع‌تر و دقیق‌تری را ارائه دهند.

در مجموع، شما 28 قابلیت هوشمند دارید که با هم کار می کنند تا نتایجی را به دست آورید که نمی توانید هر فناوری را جداگانه اجرا کنید.

ContractPodAI

بیمارستان هوشمند

یکی دیگر از گزینه های عالی برای مدیریت چرخه عمر قرارداد، ContractPodAI یک رهبر بازار در افزایش کارایی و عملکرد تیم های داخلی است.

با استفاده از این فناوری پیشرفته، شرکت ها می توانند به یک پلتفرم قانونی همه کاره برای مدیریت قراردادها و اسناد حیاتی دسترسی داشته باشند.

ContractPodAI که مورد اعتماد شرکت‌هایی مانند AIG و Zest است، به رهبران کسب‌وکار کمک می‌کند تا به سرعت،

به راحتی توافق‌نامه‌های جستجو و مدیریتی از هر نوع ایجاد کنند، چرخه عمر قراردادهای مدرن را خودکار و ساده‌سازی کنند.

این فناوری همچنین بسته به نیازهای سازمانی شما می‌تواند به فرآیندهایی مانند بررسی حریم خصوصی داده‌ها و بررسی RFP کمک کند.

قانونگذار

بیمارستان هوشمند

Legalsifter یک راه حل اختصاصی برای مدیریت قرارداد در دنیای دیجیتالی امروزی است که به سرعت در حال تحول است.

این راه حل از “هوش ترکیبی” برای تسهیل قراردادها استفاده می کند. راه‌حل‌های هوش ترکیبی، تخصص انسان را با هوش مصنوعی مرتبط می‌کند تا جنبه‌های مختلف معامله با قراردادها را خودکار کند.

کاربران می‌توانند به طیف وسیعی از محصولات Legalsifter دسترسی داشته باشند، مانند راه‌حل بررسی خودکار قرارداد هوش مصنوعی که جزئیات قراردادها را از طرف تیم‌ها مرتب می‌کند.

همچنین دسترسی به راه‌حل‌های هوش مصنوعی وجود دارد که رهبران کسب‌وکار می‌توانند در فناوری موجود خود بسازند تا با موارد مختلفی مانند پردازش قراردادها و اسناد در سریع‌ترین زمان ممکن مقابله کنند.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.