اولین و بهترین در ایران

درباره ما

آترینا همواره با پیشرفت تکنولوژی حرکت میکند

هر زمانه‌ای با خود مقتضیاتی به‌همراه دارد. با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در طی سه دهۀ اخیر و در‌عین‌حال، روشن‌شدن محدودیت منابع انرژی بیش از هر زمان دیگر، کارکرد رشته‌های فنی‌و‌مهندسی در صنعت ساختمان وارد مرحلۀ جدیدی شده است. فعالان خبرۀ صنعت ساختمان به‌خوبی آگاه‌اند که بهینه‌سازی انرژی و یکپارچه‌سازی سیستم‌های کنترلی، دیگر مسئله‌ای تفننی و زینتی نیست و از جنبه‌های گوناگون، اصلی ضروری به‌شمار می‌آید و «آترینا» پاسخی است شایسته و همه‌جانبه به این نیازِ رو‌به‌رشد.
نماینده آترینا در شهر خود باشید.

021-74506

45
سال تجربه

آترینا قوی ترین و بهترین شرکت فعال در زمینه هوشمند سازی میباشد. تیم های مجرب و آموزش دیده ما در زمینه نصب سیستم های خانه هوشمند و مدیریت ساختمان هوشمند (BMS) آمادگی آن را دارند تا پروژه های هوشمند سازی ساختمان شما را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت اجرا کرده و تحویل نمایند.

ما در شرکت اتوماسیون ساختمان آترینا توسط مشاورین آموزش دیده و دارای مدرک معتبر، نهایت تلاش خود را میکنیم تا بهترین شکل از مزایا و قابلیت های سیستم خانه هوشمند مطلع شوید.

درباره ما

در اینجا یک مقدمه می آید در مورد شرکت

هر زمانه‌ای با خود مقتضیاتی به‌همراه دارد. با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در طی سه دهۀ اخیر و در‌عین‌حال، روشن‌شدن محدودیت منابع انرژی بیش از هر زمان دیگر، کارکرد رشته‌های فنی‌و‌مهندسی در صنعت ساختمان وارد مرحلۀ جدیدی شده است. فعالان خبرۀ صنعت ساختمان به‌خوبی آگاه‌اند که بهینه‌سازی انرژی و یکپارچه‌سازی سیستم‌های کنترلی، دیگر مسئله‌ای تفننی و زینتی نیست و از جنبه‌های گوناگون، اصلی ضروری به‌شمار می‌آید و «آترینا» پاسخی است شایسته و همه‌جانبه به این نیازِ رو‌به‌رشد. از اولین تجربۀ مطرح‌شدن ساختمان‌‌های هوشمند در کشورمان، حدود دو دهه گذشته و بیش از یک دهه از حضور جدی این شاخۀ علوم‌مهندسی در صنعت ساختمان‌سازی ایران می‌گذرد. با قدری فراز و نشیب، تغییرات این حوزه نشان از جدی‌تر‌شدن سرمایه‌گذاران و صاحبان‌ ساختمان‌ها در به‌کاربردن ادوات و تجهیزاتی در ساختمان، به‌منظور هر چه بیشتر «هوشمند‌سازی ساختمان» است؛

آیا می خواهید بیایید و به تیم ما بپیوندید؟

جریان را بررسی کنید

به دو صورت: نمايندگي خدمات و نمايندگي محصولات

اشخاص حقوقي (شرکتها، موسسات و …) و اشخاص حقيقي

بله ، امکان اخذ نمایندگی خدمات و محصولات وجود دارد.

 • شرکت و يا موسسه ثبت شده
 • حوزه فعاليت در زمينه IT، نرم افزار و سخت افزار
 • داشتن وب سايت رسمي كه در آن به اين مطلب اشاره شود كه نماينده پارس ديتا مي باشند.
 • عدم همكاري در زمينه هاي فوق الذكر با شركت يا موسسات ديگر
نمایندگی

در خواست نمایندگی

  امکانات

  بیش از 20 سال تجربه کاری

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

  تعامل با رابط خوب

  پشتیبانی عالی

  همراهان و همکاران

  شرکت های همکار با آترینا