خدمات

هوشمند سازی ساختمان

قیمت پکیج مزایا دستمزد خانه هوشمند سازی ساختمان بیسیم زیبایی، آسایش و راحتی، انعطاف‌پذيري، بهره‌وري و صرفه‌جويي انرژي، نيازهاي امروزه ساختمان‌هاي مسکونی هستند. خانه‌های هوشمند امروزه به عنوان یکی از بخش‌های مهم سیستم‌های مدیریت جامع ساختمان مورد توجه واقع شده‌اند و با هدف ایجاد آسایش و امنیت برای کاربران به سرعت در حال توسعه می باشند. خانه هوشمند به خانه‌ای گفته می‌شود که ساکنین آن امکان تنظیم و کنترل کلیه تجهیزات الکترونیکی منزل خود را داشته و بتوانند برنامه‌ها و سناریوهای متنوعی را برای تجهیزات تعریف و آنها را از راه دور و نزدیک اجرا نمایند.

هوشمندسازی ساختمان به تجهیز ساختمان به مجموعه سیستم‌هایی‌اطلاق می‌گردد، که به منظور افزایش کارایی، بهره‌وری و ایجاد محیطی مطلوب و در جهت نیل به اهداف بهینه‌سازی و کاهش مصرف انرژی، طراحی و اجرا می‌گردند.

سیستم‌ها و تجهیزات الکترونیکی تحت کنترل

سیستم اتوماسیون خانگی به عنوان شاخه‌ای از سیستم‌های اتوماسیون ساختمانی، اصولا به پیاده‌سازی سیتم هوشمند در فضای مصرف کننده اشاره دارد. بسته‌های قابل ارائه در یک سیستم اتوماسیون خانگی، سیستم‌ها و تجهیزات الکترونیکی زیر را تحت کنترل قرار می‌دهد

سیستم روشنایی

کنترل بر اساس برنامه زمان‌بندی، میزان شدت نور طبیعی، حضور یا عدم حضور ساکنین

پرده‌ها

کنترل پرده ها و اجرای سناریوی مناسب جهت کنترل شدت نور ورودی به فضا

سیستمهای امنیتی

شامل سیستم دوربین مدار بسته و سیستم دزدگیر و ...

برای مشاوره رایگان حضوری و تلفنی با کارشناسان آترینا در تماس باشید

سیستم‌های هوشمند

صرفه‌جویی در انرژی و مدیریت منازل چیزی بیش از کم و زیاد کردن نور و یا خاموش کردن چراغ‌ها می‌باشد. کنترل پرده‌ها و روشنایی تنها یک قسمت از مدیریت مصرف انرژی در خانه هاست. به جای فکر کردن به تمام سیستم‌ها و به کار‌گیری مستقل هر کدام در منزل به یک اکو سیستم هماهنگ و متعادل فکر کنید. تلفیق هوشمندانه تمام سیستم‌ها به آسایش بیشتر و کار‌آمد کردن انرژی مصرفی در خانه منجر می‌گردد. بنابراین در یک سیستم اتوماسیون خانگی بهینه، جهت دستیابی به مقاصد راحتی، آسایش، افزایش کارایی و داشتن سیستمی یکپارچه و هماهنگ (در چهارچوب يك سناريوي از پيش تعريف شده)، ادغام تمامی سیستم‌های قابل پیاده‌سازی در منزل، در یک زیرساخت واحد نتیجه بهتری خواهد‌داشت. این کنترل یکپارچه از طریق پنل مركزي و یا با استفاده از ريموت و از راه دور نيز ميسر می باشد.

قیمت پکیج مزایا دستمزد خانه هوشمند سازی ساختمان بیسیم لذا در کنار پیاده‌سازی سیستم‌های پیشنهادی اصلی شامل سیستم‌های روشنایی، تهویه مطبوع و سیستم کنترل پرده‌ها، سیستم‌های دیگری پیشنهاد می گردد که در ادامه توضیحات سیستم های اصلی به تشریح آن خواهیم پرداخت.